Analiza Kolorystyczna

analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to jedna z najlepszych inwestycji w siebie. Wskazuje najlepsze rozwiązania kolorystyczne eliminując jednocześnie odcienie niekorzystne. Dzięki prawidłowo przeprowadzonej analizie kolorystycznej można łatwo i bez problemów poruszać się w świecie barw, dopasowywać do siebie właściwe odcienie kolorów i łączyć je w ciekawe zestawienia. Dzięki temu każdego dnia można wyglądać najlepiej jak to możliwe.

Jeśli zastanawiasz się jakie kolory do Ciebie pasują, czy są to barwy ciepłe, chłodne, chromatyczne, czyste czy też zgaszone, a może pastelowe, nasycone, jasne czy ciemne? Czy Twoją urodę należy podkreślać barwami kontrastującymi czy też układającymi się w miękką harmonijną całość? Odpowiem na każde Twoje stylizacyjne pytanie. Czy wiesz, że kolory które do nas pasują są ściśle związane z naszych charakterem i temperamentem? Te kolory niemal z nas wychodzą, identyfikują nas i ciągnie nas do nich podświadomie.


Jak przebiega analiza kolorystyczna?

Najważniejsze są Twoje oczekiwania i uzyskanie odpowiedzi na pytania, które chcesz poznać. Po rozmowie przy kawie, herbacie i pysznych ciastkach przystępujemy do dzieła. Przy odpowiednim oświetleniu diagnozuję Twoją urodę na jeden z dwóch typów, ciepły bądź chłodny. Kolejno przy pomocy ram kolorystycznych oraz chust garderobianych dopasowuję do Twojej urody właściwe barwy. Gromadzę te najlepsze. To one będą Twoją bazą do której będziemy dopasowywać odcienie dodatków, rodzaje biżuterii, a nawet właściwy odcień włosów oraz charakter perfum. Dobiorę gamę kolorystyczną kosmetyków kolorowych, w tym podkład, puder, róż do kości policzkowych, szminki, cienie do powiek. Czy to nie fascynujące?

Przy okazji wykonania analizy kolorystycznej możemy wyeliminować barwy, które nie są wskazane dla Twojego typu kolorystycznego. Można wyeliminować je na zawsze bądź wskazać Ci sposoby jak ich używać by działały na Twoja korzyść.

Analiza kolorystyczna i czułe oko stylisty może zaproponować również zmianę typu kolorystycznego. Mówi się, że przez całe życie typ kolorystyczny się nie zmienia. To prawda, ale natura pozwala na pewne ingerencje. Jeśli chcesz zobaczyć się w nowej odsłonie, a obawiasz się efektu końcowego analiza kolorystyczna rozwieje wszelkie wątpliwości. Pozwoli Ci zrobić odważny krok, lub powstrzyma przed stylizacyjną porażką.

Ostateczny wynik analizy kolorystycznej uzyskasz na spotkaniu. Otrzymasz również indywidualną kartę diagnostyczną Professional Make Up Analysis, w której znajdziesz wszystkie informacje odnoście własnego typu kolorystycznego wraz z indywidualnymi wskazówkami. Dodatkowo przeprowadzę Ci także analizę strukturalną twarzy Professional Correction Analysis. Jest to skrypt powstały na podstawie pomiarów Twojej twarzy, a w nim przykładowe makijaże oraz propozycje jej malowania i cieniowania.

Analiza kolorystyczna to nie tylko barwy, to także proporcje barw na sylwetce oraz dostosowanie ich do Twojego wzrostu i figury. Jeśli dodatkowo potrzebujesz porad dotyczących fasonów ubrań uzyskasz je także na spotkaniu ze mną. Jak widzisz analiza kolorystyczna to nie tylko wskazanie Ci pewnych kolorów. To usługa bardzo kompleksowa obejmująca wiele zagadnień pochodnych. Tak naprawdę tylko tak kompleksowo wykonana analiza kolorystyczna ma sens.


Jak przygotować się do spotkania?

Aby przeprowadzić analizę kolorystyczną skóra nie powinna być zbyt mocno opalona ani podrażniona. Jeśli chcesz aby była pełniejsza o dodatkowe elementy zalecam zabranie ze sobą możliwie jak największej ilości swoich ubrań oraz własnych kosmetyków kolorowych. Podpowiem przy okazji, które z nich są właściwie dobrane. Pomocne będą również zdjęcia z Twojego dzieciństwa i z różnych okresów życia. Zabierz również koszulkę w jednolitym jasnym kolorze.


Cena 650 zł.

Opcja dodatkowa do profesjonalnej analizy kolorystycznej- dobór produktów, w tym podkład, puder, bronzer, róż, rozświetlacz oraz szminka

Cena 50 zł.


analizaoferta

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to jedna z najlepszych inwestycji w samą(ego) siebie. Wskazuje najlepsze rozwiązania kolorystyczne eliminując jednocześnie odcienie niekorzystne.

SEPARATOR

profesjonalnymały

Makijaż profesjonalny

Korzystanie z usług profesjonalnych wizażystów jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej ważną imprezą korzystamy także z usług wizażystów.

SEPARATOR

indwlekcjemak11

Indywidualne lekcje makijażu

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. Nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta.

SEPARATOR

makślubny11

Makijaż ślubny

Stylizacja ślubna składa się z wielu ważnych elementów. Jednym z nich jest makijaż ślubny, który przede wszystkim musi być zjawiskowo piękny i trwały, a dodatkowo dopasowany oczywiście do urody panny młodej.

SEPARATOR

ofertaślubna11

Oferta ślubna

Oferta ślubna skierowana jest do przyszłych małżonków, którzy w jednym z najważniejszych dni w swoim życiu chcą mieć pewność, że osoby którymi się otaczają nie zawiodą.

SEPARATOR

dlamam11

Dla mam

Jako mama wiem, jak trudno wygospodarować czas tylko dla siebie. Ten czas jest taki cenny i tak szybko ucieka. Jeśli zechcesz go na chwilę zatrzymać, oderwać się od codzienności i pogadać – przyjdź do mnie.

SEPARATOR

zakupy11

Zakupy ze stylistą

Zakupy ze stylistą to wyprawa w fascynujący świat niekończących się możliwości stylizowania ubioru. Nie tylko wybieram dla Ciebie najlepsze ubrania, ale pokazuję na co na zakupach powinno się zwracać uwagę

SEPARATOR

metamorf11

Metamorfoza z dojazdem do Ciebie

Potrzebujesz szybkiej i doskonałej usługi obejmującej stworzenie dla Ciebie świeżego, nowego wizerunku? Zjawimy się pod wskazanym adresem aby profesjonalnie zająć się kondycją, kolorem i formą Twojej fryzury.

SEPARATOR

szkolenia11

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm to spotkania, podczas których udowadniam jak ważny jest właściwy wygląd w biznesie. Właściwy to znaczy dostosowany do rodzaju pracy oraz obejmowanego stanowiska.

SEPARATOR

profmakijaz11

Charakteryzacja filmowa

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy na licznych planach filmowych, planach reklamowych, podczas charakteryzacji do teledysków, wywiadów, występów oraz sesji zdjęciowych.

SEPARATOR

sesje11

Obsługa sesji zdjęciowych

Jako doświadczona charakteryzatorka i wizażystka proponuję profesjonalną obsługę sesji zdjęciowych. Chętnie podejmę się nowych wyzwań i stworzenia ciekawych projektów.

SEPARATOR

stylizacjaub11

Stylizacja ubioru

Stylizacja ubioru polega przede wszystkim na dokładnej ocenie proporcji ciała. Jak wiemy proporcje sylwetki są u każdego z nas nieco inne, dlatego niektóre ubrania leżą doskonale a inne nie.

SEPARATOR