Bony upominkowe

111111

BONY UPOMINKOWE

Jeśli chcesz podarować komuś wyjątkowy upominek zachęcam do podarowania bonu upominkowego na dowolną usługę lub dowolny zestaw usług przedstawionych w zakładce oferta. Obiecuję, że będzie to prezent wyjątkowy.


Zastanawiasz się co wybrać?

Indywidualna lekcja makijażu to usługa dla kobiet w każdym wieku. Doskonała dla nastolatki, która chce wyglądać świetnie na tle rówieśniczek, ale nie ma jeszcze doświadczenia z kosmetykami kolorowymi. Dla kobiet rozpoczynających karierę zawodową, dla których właściwy wizerunek jest niezbędny oraz dla pań, które po prostu mają trochę czasu dla siebie.

Analiza kolorystyczna jest idealna dla kobiet i dla mężczyzn, którzy zmagają się z problemem łączenia barw i zgrania ich z własnym typem kolorystycznym. Jest to usługa, która porządkuje raz na zawsze tematykę właściwych dla nas kolorów.

Makijaż profesjonalny to usługa, która gwarantuje przede wszystkim 24 godzinny zjawiskowy wygląd. To jednak także doskonałe samopoczucie, pewność siebie oraz świadomość własnego piękna.

Analiza sylwetki oraz zakupy ze stylistą przydadzą się każdemu kto nie ma na siebie pomysłu. Jeśli ktoś codziennie staje przed dylematem w co ma się dziś ubrać mimo, że szafa pęka w szwach ta usługa jest właśnie dla niego. Na zakupy ze stylistą wybierze się także chętnie osoba zainteresowana nowymi trendami w modzie.


Jak wykupić bon upominkowy?

Jesteś zdecydowana/any wypełnij poniższy formularz podając nam nazwę usługi oraz imię i nazwisko osoby, na którą ma być wystawiony bon upominkowy. W odpowiedzi na adres emailowy podany w formularzu wyślemy informacje o kolejnych krokach realizacji zamówienia. Bon można otrzymać pocztą wydrukowany w reprezentacyjnej kopercie jak również drogą emailową do samodzielnego wydruku, skracając tym samym czas dostawy. Ważność bonu to 1 rok od daty zakupu.
Zakup bonu jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu – REGULAMIN


Cena zgodnie z cennikiem w ofercie, rabaty na zestawy usług
1 rok na realizację bonu!


analizaoferta

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to jedna z najlepszych inwestycji w samą(ego) siebie. Wskazuje najlepsze rozwiązania kolorystyczne eliminując jednocześnie odcienie niekorzystne.

SEPARATOR

profesjonalnymały

Makijaż profesjonalny

Korzystanie z usług profesjonalnych wizażystów jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej ważną imprezą korzystamy także z usług wizażystów.

SEPARATOR

indwlekcjemak11

Indywidualne lekcje makijażu

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. Nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta.

SEPARATOR

makślubny11

Makijaż ślubny

Stylizacja ślubna składa się z wielu ważnych elementów. Jednym z nich jest makijaż ślubny, który przede wszystkim musi być zjawiskowo piękny i trwały, a dodatkowo dopasowany oczywiście do urody panny młodej.

SEPARATOR

ofertaślubna11

Oferta ślubna

Oferta ślubna skierowana jest do przyszłych małżonków, którzy w jednym z najważniejszych dni w swoim życiu chcą mieć pewność, że osoby którymi się otaczają nie zawiodą.

SEPARATOR

dlamam11

Dla mam

Jako mama wiem, jak trudno wygospodarować czas tylko dla siebie. Ten czas jest taki cenny i tak szybko ucieka. Jeśli zechcesz go na chwilę zatrzymać, oderwać się od codzienności i pogadać – przyjdź do mnie.

SEPARATOR

zakupy11

Zakupy ze stylistą

Zakupy ze stylistą to wyprawa w fascynujący świat niekończących się możliwości stylizowania ubioru. Nie tylko wybieram dla Ciebie najlepsze ubrania, ale pokazuję na co na zakupach powinno się zwracać uwagę

SEPARATOR

metamorf11

Metamorfoza z dojazdem do Ciebie

Potrzebujesz szybkiej i doskonałej usługi obejmującej stworzenie dla Ciebie świeżego, nowego wizerunku? Zjawimy się pod wskazanym adresem aby profesjonalnie zająć się kondycją, kolorem i formą Twojej fryzury.

SEPARATOR

szkolenia11

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm to spotkania, podczas których udowadniam jak ważny jest właściwy wygląd w biznesie. Właściwy to znaczy dostosowany do rodzaju pracy oraz obejmowanego stanowiska.

SEPARATOR

profmakijaz11

Charakteryzacja filmowa

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy na licznych planach filmowych, planach reklamowych, podczas charakteryzacji do teledysków, wywiadów, występów oraz sesji zdjęciowych.

SEPARATOR

sesje11

Obsługa sesji zdjęciowych

Jako doświadczona charakteryzatorka i wizażystka proponuję profesjonalną obsługę sesji zdjęciowych. Chętnie podejmę się nowych wyzwań i stworzenia ciekawych projektów.

SEPARATOR

stylizacjaub11

Stylizacja ubioru

Stylizacja ubioru polega przede wszystkim na dokładnej ocenie proporcji ciała. Jak wiemy proporcje sylwetki są u każdego z nas nieco inne, dlatego niektóre ubrania leżą doskonale a inne nie.

SEPARATOR