Indywidualne lekcje makijażu

indywidualna lekcja makijażu

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. W klimacie kosmetyków i tematyce poświęconej makijażowi nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta. Pokażę jak sprawić by cera była jednolita i promienna, jak zatuszować cienie pod oczami, jak ukryć niedoskonałości oraz jak odmłodzić się makijażem. Zaprezentuję sztuczki umożliwiające powiększenie oczu, wydłużenie rzęs, powiększenie ust. Jeśli zastanawiasz się jak skorygować swój nos, jak wyszczuplić twarz lub w jaki sposób uwydatnić kości policzkowe zapraszam na indywidualną lekcję makijażu.


Jak przebiega indywidualna lekcja makijażu?

Lekcja makijażu to usługa „szyta na miarę”. Jeśli zależy Ci na nauce makijażu dziennego możemy poświęcić mu 100 procent uwagi. Jeśli chciałabyś wykonywać różne wariacje na temat smoky eye nauczę Cię tego. Perfekcyjna linia tuż nad rzęsami? Makijaż do pracy, makijaż wieczorowy. Nauczę Cię tego i obiecuję, że po spotkaniu będziesz umiała to wszystko wykonać własnoręcznie. Nie ma żadnej tajemnicy w wykonywaniu makijażu. Należy poznać swoją twarz, pewne zasady i posiadać właściwe narzędzia. Oto cała filozofia!

Lekcja rozpoczyna się prezentacją kosmetyków i narzędzi do makijażu oraz wraz z krótkim opisem ich zastosowania. Ponieważ lekcja opiera się głównie na praktyce niemal od razu przechodzimy do malowania. Zasady malowania oczu oraz sposoby łączenia cieni na powiekach prezentuję na szkicu oka na papierze. Dzięki temu łatwiej zrozumieć gdzie powinien znaleźć się odpowiedni cień, który wymodeluje powiekę.

Podczas lekcji wykonujemy ok. 4-7 różnych makijaży. Lekcja trwa ok. 3 godzin. Oprócz praktycznych ćwiczeń dobierane są także odpowiednie odcienie i konsystencje kosmetyków. Dobierany jest odcień podkładu, różu, bronzera, najlepsze odcienie pomadek i cieni do powiek. Prezentuję różnego rodzaju triki i sztuczki stosowane przez wizażystów na całym świecie. Oprócz wiedzy praktycznej po spotkaniu otrzymasz także skrypt Professional Correction Analysis, w którym znajdziesz informacje niezbędne do malowania się w domu oraz wiele dodatkowych propozycji makijaży. Otrzymasz również listę zakupów, którą przygotujemy wspólnie na podstawie materiałów z których korzystałaś podczas lekcji. Udowodnię Ci, że Twoja kosmetyczka nie musi pękać w szwach. Wystarczy kilka doskonale dopasowanych kosmetyków by codziennie stworzyć coś pięknego.

Oprócz malowania pokaże Ci jak poruszać się po świecie kosmetyków kolorowych. Jak w przyszłości je kupować, na co zwracać uwagę. Powiem którymi kosmetykami nie warto zawracać sobie głowy.


Jak przygotować się do spotkania?

Na lekcję możesz zabrać swoje kosmetyki i narzędzia do wykonywania makijażu. Sprawdzę czy są odpowiednio dopasowane do Twojej urody. Jeśli chciałabyś przećwiczyć i nauczyć się makijażu, który zobaczyłaś w czasopiśmie lub w intrenecie nie będzie z tym problemu. Dysponuję wszystkimi niezbędnymi materiałami.


Cena 550 zł. Czas trwania 2,5-3 godz.


analizaoferta

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to jedna z najlepszych inwestycji w samą(ego) siebie. Wskazuje najlepsze rozwiązania kolorystyczne eliminując jednocześnie odcienie niekorzystne.

SEPARATOR

profesjonalnymały

Makijaż profesjonalny

Korzystanie z usług profesjonalnych wizażystów jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej ważną imprezą korzystamy także z usług wizażystów.

SEPARATOR

indwlekcjemak11

Indywidualne lekcje makijażu

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. Nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta.

SEPARATOR

makślubny11

Makijaż ślubny

Stylizacja ślubna składa się z wielu ważnych elementów. Jednym z nich jest makijaż ślubny, który przede wszystkim musi być zjawiskowo piękny i trwały, a dodatkowo dopasowany oczywiście do urody panny młodej.

SEPARATOR

ofertaślubna11

Oferta ślubna

Oferta ślubna skierowana jest do przyszłych małżonków, którzy w jednym z najważniejszych dni w swoim życiu chcą mieć pewność, że osoby którymi się otaczają nie zawiodą.

SEPARATOR

dlamam11

Dla mam

Jako mama wiem, jak trudno wygospodarować czas tylko dla siebie. Ten czas jest taki cenny i tak szybko ucieka. Jeśli zechcesz go na chwilę zatrzymać, oderwać się od codzienności i pogadać – przyjdź do mnie.

SEPARATOR

zakupy11

Zakupy ze stylistą

Zakupy ze stylistą to wyprawa w fascynujący świat niekończących się możliwości stylizowania ubioru. Nie tylko wybieram dla Ciebie najlepsze ubrania, ale pokazuję na co na zakupach powinno się zwracać uwagę

SEPARATOR

metamorf11

Metamorfoza z dojazdem do Ciebie

Potrzebujesz szybkiej i doskonałej usługi obejmującej stworzenie dla Ciebie świeżego, nowego wizerunku? Zjawimy się pod wskazanym adresem aby profesjonalnie zająć się kondycją, kolorem i formą Twojej fryzury.

SEPARATOR

szkolenia11

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm to spotkania, podczas których udowadniam jak ważny jest właściwy wygląd w biznesie. Właściwy to znaczy dostosowany do rodzaju pracy oraz obejmowanego stanowiska.

SEPARATOR

profmakijaz11

Charakteryzacja filmowa

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy na licznych planach filmowych, planach reklamowych, podczas charakteryzacji do teledysków, wywiadów, występów oraz sesji zdjęciowych.

SEPARATOR

sesje11

Obsługa sesji zdjęciowych

Jako doświadczona charakteryzatorka i wizażystka proponuję profesjonalną obsługę sesji zdjęciowych. Chętnie podejmę się nowych wyzwań i stworzenia ciekawych projektów.

SEPARATOR

stylizacjaub11

Stylizacja ubioru

Stylizacja ubioru polega przede wszystkim na dokładnej ocenie proporcji ciała. Jak wiemy proporcje sylwetki są u każdego z nas nieco inne, dlatego niektóre ubrania leżą doskonale a inne nie.

SEPARATOR