Makijaż profesjonalny

profesjonalnynowy

Korzystanie z usług profesjonalnych wizażystów jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej ważną imprezą korzystamy także z usług wizażystów. Poszukiwanie kompetentnej i utalentowanej osoby może okazać się procesem żmudnym, długotrwałym i meczącym. Jeśli marzysz o tym by wyglądać pięknie, czuć się pewnie i kobieco zapraszam do mojej Pracowni. Ogromna baza stałych, usatysfakcjonowanych klientek oraz szczęśliwych panien młodych jest moją najlepszą wizytówką. Obiecuję Ci poświęcenie całej mojej uwagi i skupienia. Makijaż będzie dopasowany przede wszystkim do Twoich osobistych upodobań, Twojej urody i stylizacji. Najważniejsze jest dla mnie byś czuła się w makijażu swobodnie i wyjątkowo. Makijaż będzie dokładnie taki jakiego sobie życzysz. Jeśli nie masz jednak na niego pomysłu to nie problem obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy abyś wyglądała zjawiskowo.


Jak przebiega wykonanie makijażu profesjonalnego?

Najwspanialsze makijaże to te, które akcentują jeden z elementów twarzy. Osobiście preferuję eksponowanie oczu. Zdarzają się jednak kobiety z wyjątkowo pięknymi i zmysłowymi ustami, wtedy to właśnie usta grają główną rolę. Bez względu na to w jakim charakterze ma być makijaż i który element twarzy ma zostać podkreślony najważniejsze jest właściwe przygotowanie cery. Odpowiednio dobrany podkład to nie wszystko, bardzo ważne jest dobranie właściwej bazy. Coraz częściej stosuję również preparaty dzięki którym cera nie błyszczy się prze wiele godzin.

Jeśli zdecydujesz się na wykonanie makijażu w mojej Pracowni masz możliwość ciągłego podglądania każdego etapu powstawania makijażu w ogromnym lustrze. Możesz kontrolować sytuację i widzisz, jak zmienia się Twoja twarz. Jesteś spokojna bo wiesz, że z każdym pociągnięciem pędzla wyglądasz coraz lepiej. Do każdego makijażu proponuję wklejenie kępek rzęs w cenie usługi. Po skończonym makijażu twarz zostaje zafixowana specjalnym preparatem bądź pudrem fixującym, by makijaż mógł przetrwać na Twojej twarzy minimum dobę. Nie obawiaj się jednak maski lub sztuczności, od tego mi daleko. Moim założeniem jest wydobycie naturalnego piękna, a nie ukrycie go pod grubą warstwą tapety.


Jak przygotować się do spotkania?

Ta usługa nie wymaga żadnych przygotowań. Jeśli chcesz żebym umalowała Cię w jakiś konkretny sposób, zobaczyłaś w internecie zdjęcie makijażu, który Cię zauroczył to zapraszam. Jestem gotowa zrobić każdy makijaż.


Cena 250 zł + kępki rzęs


analizaoferta

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to jedna z najlepszych inwestycji w samą(ego) siebie. Wskazuje najlepsze rozwiązania kolorystyczne eliminując jednocześnie odcienie niekorzystne.

SEPARATOR

profesjonalnymały

Makijaż profesjonalny

Korzystanie z usług profesjonalnych wizażystów jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej ważną imprezą korzystamy także z usług wizażystów.

SEPARATOR

indwlekcjemak11

Indywidualne lekcje makijażu

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. Nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta.

SEPARATOR

makślubny11

Makijaż ślubny

Stylizacja ślubna składa się z wielu ważnych elementów. Jednym z nich jest makijaż ślubny, który przede wszystkim musi być zjawiskowo piękny i trwały, a dodatkowo dopasowany oczywiście do urody panny młodej.

SEPARATOR

ofertaślubna11

Oferta ślubna

Oferta ślubna skierowana jest do przyszłych małżonków, którzy w jednym z najważniejszych dni w swoim życiu chcą mieć pewność, że osoby którymi się otaczają nie zawiodą.

SEPARATOR

dlamam11

Dla mam

Jako mama wiem, jak trudno wygospodarować czas tylko dla siebie. Ten czas jest taki cenny i tak szybko ucieka. Jeśli zechcesz go na chwilę zatrzymać, oderwać się od codzienności i pogadać – przyjdź do mnie.

SEPARATOR

zakupy11

Zakupy ze stylistą

Zakupy ze stylistą to wyprawa w fascynujący świat niekończących się możliwości stylizowania ubioru. Nie tylko wybieram dla Ciebie najlepsze ubrania, ale pokazuję na co na zakupach powinno się zwracać uwagę

SEPARATOR

metamorf11

Metamorfoza z dojazdem do Ciebie

Potrzebujesz szybkiej i doskonałej usługi obejmującej stworzenie dla Ciebie świeżego, nowego wizerunku? Zjawimy się pod wskazanym adresem aby profesjonalnie zająć się kondycją, kolorem i formą Twojej fryzury.

SEPARATOR

szkolenia11

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm to spotkania, podczas których udowadniam jak ważny jest właściwy wygląd w biznesie. Właściwy to znaczy dostosowany do rodzaju pracy oraz obejmowanego stanowiska.

SEPARATOR

profmakijaz11

Charakteryzacja filmowa

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy na licznych planach filmowych, planach reklamowych, podczas charakteryzacji do teledysków, wywiadów, występów oraz sesji zdjęciowych.

SEPARATOR

sesje11

Obsługa sesji zdjęciowych

Jako doświadczona charakteryzatorka i wizażystka proponuję profesjonalną obsługę sesji zdjęciowych. Chętnie podejmę się nowych wyzwań i stworzenia ciekawych projektów.

SEPARATOR

stylizacjaub11

Stylizacja ubioru

Stylizacja ubioru polega przede wszystkim na dokładnej ocenie proporcji ciała. Jak wiemy proporcje sylwetki są u każdego z nas nieco inne, dlatego niektóre ubrania leżą doskonale a inne nie.

SEPARATOR