Makijaż ślubny

makijażślubny1

Stylizacja ślubna składa się z wielu ważnych elementów. Jednym z nich jest makijaż ślubny, który przede wszystkim musi być zjawiskowo piękny i trwały, a dodatkowo dopasowany oczywiście do urody panny młodej, jej charakteru, upodobań jak i właściwie zgrany z suknią ślubną i dodatkami. Wykonanie makijażu ślubnego powinno poprzedzać spotkanie w celu wykonania makijażu próbnego. Dzięki temu ustalone zostają wszystkie szczegóły i zaplanowane ewentualne zakupy kosmetyków, tj. zakup odpowiedniego pudru czy pomadki, które podczas przyjęcia mogą się przydać do poprawek. Jeśli cera pana młodego także wymaga pewnych poprawek zapraszam również jego. Obiecuję, że nie będzie umalowany! Korekta mężczyzny polega głównie na dokładnym zmatowieniu męskiej cery i ew. wyrównaniu kolorytu skóry.


Jak przebiega wykonanie makijażu ślubnego?

Zanim przystąpi się do malowania panny młodej niezbędne jest poznanie wszystkich elementów ślubnego wizerunku. Bardzo ważne jest zgranie ich wszystkich z makijażem oraz oczekiwaniami panny młodej. To panna młoda decyduje o intensywności makijażu, jego natężeniu oraz kolorystyce. Moim zadaniem jest sprawić by wyglądała i czuła się w makijażu świetnie. Nie przekonuję na siłę do swoich racji, nie maluję sztampowo i szablonowo. Jestem i słucham, wykonuje swoją pracę najlepiej jak tylko mogę.

Dla panien młodych, które nie mają wizji makijażu ślubnego mam własne propozycje, które w razie potrzeby modyfikujemy zgodnie ze wskazówkami panny młodej. To ona jest gwiazdą, która ma lśnić.


Jak przygotować się do spotkania?

Ta usługa nie wymaga żadnych przygotowań. Jeśli zależy Ci na odwzorowaniu konkretnego makijażu ze zdjęcia zabierz je proszę ze sobą. Chętnie zobaczę także zdjęcie sukni ślubnej i poznam pomysł na fryzurę ślubną. Pomocne będą także dodatki, chciałabym wiedzieć jakiego koloru będą kwiaty, obrączki oraz garnitur pana młodego.


Cena 250 zł


analizaoferta

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to jedna z najlepszych inwestycji w samą(ego) siebie. Wskazuje najlepsze rozwiązania kolorystyczne eliminując jednocześnie odcienie niekorzystne.

SEPARATOR

profesjonalnymały

Makijaż profesjonalny

Korzystanie z usług profesjonalnych wizażystów jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej ważną imprezą korzystamy także z usług wizażystów.

SEPARATOR

indwlekcjemak11

Indywidualne lekcje makijażu

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. Nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta.

SEPARATOR

makślubny11

Makijaż ślubny

Stylizacja ślubna składa się z wielu ważnych elementów. Jednym z nich jest makijaż ślubny, który przede wszystkim musi być zjawiskowo piękny i trwały, a dodatkowo dopasowany oczywiście do urody panny młodej.

SEPARATOR

ofertaślubna11

Oferta ślubna

Oferta ślubna skierowana jest do przyszłych małżonków, którzy w jednym z najważniejszych dni w swoim życiu chcą mieć pewność, że osoby którymi się otaczają nie zawiodą.

SEPARATOR

dlamam11

Dla mam

Jako mama wiem, jak trudno wygospodarować czas tylko dla siebie. Ten czas jest taki cenny i tak szybko ucieka. Jeśli zechcesz go na chwilę zatrzymać, oderwać się od codzienności i pogadać – przyjdź do mnie.

SEPARATOR

zakupy11

Zakupy ze stylistą

Zakupy ze stylistą to wyprawa w fascynujący świat niekończących się możliwości stylizowania ubioru. Nie tylko wybieram dla Ciebie najlepsze ubrania, ale pokazuję na co na zakupach powinno się zwracać uwagę

SEPARATOR

metamorf11

Metamorfoza z dojazdem do Ciebie

Potrzebujesz szybkiej i doskonałej usługi obejmującej stworzenie dla Ciebie świeżego, nowego wizerunku? Zjawimy się pod wskazanym adresem aby profesjonalnie zająć się kondycją, kolorem i formą Twojej fryzury.

SEPARATOR

szkolenia11

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm to spotkania, podczas których udowadniam jak ważny jest właściwy wygląd w biznesie. Właściwy to znaczy dostosowany do rodzaju pracy oraz obejmowanego stanowiska.

SEPARATOR

profmakijaz11

Charakteryzacja filmowa

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy na licznych planach filmowych, planach reklamowych, podczas charakteryzacji do teledysków, wywiadów, występów oraz sesji zdjęciowych.

SEPARATOR

sesje11

Obsługa sesji zdjęciowych

Jako doświadczona charakteryzatorka i wizażystka proponuję profesjonalną obsługę sesji zdjęciowych. Chętnie podejmę się nowych wyzwań i stworzenia ciekawych projektów.

SEPARATOR

stylizacjaub11

Stylizacja ubioru

Stylizacja ubioru polega przede wszystkim na dokładnej ocenie proporcji ciała. Jak wiemy proporcje sylwetki są u każdego z nas nieco inne, dlatego niektóre ubrania leżą doskonale a inne nie.

SEPARATOR