O mnie

OMNIE

Charakteryzatorka i wizażystka, stylistka, kolorystka. Absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej, Studia Sztuki oraz wielu kursów, szkoleń i warsztatów. Założycielka Pracowni Stylizacji Fryzur i Makijażu.

Moja kariera zawodowa zaczęła się w 2003 roku od planu filmowego. To był krótki metraż. Ja niedoświadczona, kufer niekompletny a tu aktorzy, kamery… cóż to były za emocje. Potem moje nazwisko na kinowym ekranie. No i tak to już poszło. Kufer coraz większy, ogrom pędzli, ja charakteryzatorka. Zaczęły się poważne propozycje, zagraniczne koprodukcje, wysokobudżetowe fabuły, teledyski, reklamy telewizyjne, sesje fotograficzne. I tak jest do dziś, lecz moją pasję tworzenia i upiększania pielęgnuję także w moim małym kawałku świata. W mojej Pracowni na Warszawskiej Starówce jest miejsce gdzie czas się zatrzymuje. Tu powstają cudowne makijaże, rodzą się nowe pomysły, tu jest energia do tworzenia rzeczy pięknych. Uwielbiam malować, z wielką przyjemnością przeprowadzam analizy kolorystyczne i indywidualne lekcje makijażu. Jeśli chcesz mogę Cię zarazić miłością do makijażu.

Kim jestem?

Jestem barwą. Jestem bielą i czernią, jestem wszystkim tym co znajduje się pomiędzy nimi. Jestem światłocieniem. Jestem kontrastem i harmonią. Jestem jedwabiem i kaszmirem. Jestem kobietą. Sobą. Inspiruje mnie życie, kolor mgły, odcień zachodzącego słońca, kolor nieba o świcie, chmur. Ty także mnie zainspirujesz. I choć nie jestem idealna Twój makijaż będzie. A dlaczego? Bo będzie Twój. Będzie stworzony tylko dla Ciebie.


 

analizaoferta

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to jedna z najlepszych inwestycji w samą(ego) siebie. Wskazuje najlepsze rozwiązania kolorystyczne eliminując jednocześnie odcienie niekorzystne.

SEPARATOR

profesjonalnymały

Makijaż profesjonalny

Korzystanie z usług profesjonalnych wizażystów jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej ważną imprezą korzystamy także z usług wizażystów.

SEPARATOR

indwlekcjemak11

Indywidualne lekcje makijażu

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. Nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta.

SEPARATOR

makślubny11

Makijaż ślubny

Stylizacja ślubna składa się z wielu ważnych elementów. Jednym z nich jest makijaż ślubny, który przede wszystkim musi być zjawiskowo piękny i trwały, a dodatkowo dopasowany oczywiście do urody panny młodej.

SEPARATOR

ofertaślubna11

Oferta ślubna

Oferta ślubna skierowana jest do przyszłych małżonków, którzy w jednym z najważniejszych dni w swoim życiu chcą mieć pewność, że osoby którymi się otaczają nie zawiodą.

SEPARATOR

dlamam11

Dla mam

Jako mama wiem, jak trudno wygospodarować czas tylko dla siebie. Ten czas jest taki cenny i tak szybko ucieka. Jeśli zechcesz go na chwilę zatrzymać, oderwać się od codzienności i pogadać – przyjdź do mnie.

SEPARATOR

zakupy11

Zakupy ze stylistą

Zakupy ze stylistą to wyprawa w fascynujący świat niekończących się możliwości stylizowania ubioru. Nie tylko wybieram dla Ciebie najlepsze ubrania, ale pokazuję na co na zakupach powinno się zwracać uwagę

SEPARATOR

metamorf11

Metamorfoza z dojazdem do Ciebie

Potrzebujesz szybkiej i doskonałej usługi obejmującej stworzenie dla Ciebie świeżego, nowego wizerunku? Zjawimy się pod wskazanym adresem aby profesjonalnie zająć się kondycją, kolorem i formą Twojej fryzury.

SEPARATOR

szkolenia11

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm to spotkania, podczas których udowadniam jak ważny jest właściwy wygląd w biznesie. Właściwy to znaczy dostosowany do rodzaju pracy oraz obejmowanego stanowiska.

SEPARATOR

profmakijaz11

Charakteryzacja filmowa

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy na licznych planach filmowych, planach reklamowych, podczas charakteryzacji do teledysków, wywiadów, występów oraz sesji zdjęciowych.

SEPARATOR

sesje11

Obsługa sesji zdjęciowych

Jako doświadczona charakteryzatorka i wizażystka proponuję profesjonalną obsługę sesji zdjęciowych. Chętnie podejmę się nowych wyzwań i stworzenia ciekawych projektów.

SEPARATOR

stylizacjaub11

Stylizacja ubioru

Stylizacja ubioru polega przede wszystkim na dokładnej ocenie proporcji ciała. Jak wiemy proporcje sylwetki są u każdego z nas nieco inne, dlatego niektóre ubrania leżą doskonale a inne nie.

SEPARATOR