Opinie klientów

135 komentarzy

  1. Serdecznie polecam analizę kolorystyczną u Pauli, to coś więcej niż wizyta u stylisty. Dzięki ogromnej wiedzy „kolorystycznej” ale też intuicji do ludzi, Paula pomogła mi w końcu połączyć kropki pomiędzy tym co podświadomie czułam z tym co naprawdę powinnam nosić i po 30 latach kompletnie odczarowała błędne pojęcie które miałam na temat mojego typu kolorystycznego. Dla mnie to była mega ciekawa podróż i czuję w końcu zgodę między sercem a szafą 🙂 Dodatkowo Paula jest super miłą i mądra osobą i spędzony u niej czas to sama przyjemność

  2. Miałam przyjemność spotkać się z Paulą parę miesięcy temu. Lekcja makijażu i analiza kolorystyczna bezcenne:-) Za pomocą kilku prostych wskazówek możesz poznać siebie na nowo. Wszystko cierpliwie i krok po kroku wytłumaczone, w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

  3. Analiza poprowadzona w bardzo miłej atmosferze, zostałam dobrze naprowadzona na moją gamę kolorów i wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione:) Bardzo polecam!

  4. Gorąco polecam analizę kolorystyczną u Pani Pauli, wykonuje bardzo dobrą pracę oraz lubi kontakt z drugim człowiekiem. Wizyta u Pani Pauli to prawdziwa uczta dla ducha i ciała. Mam nadzieję skorzystać w przyszłości z innych usług oferowanych przez Makeup Club.

  5. Serdecznie polecam analizę kolorystyczną u Pauli. Świetna, swobodna atmosfera. Paula ma wiedzę i doświadczenie, a co równie ważne widać, że lubi pracę z ludźmi. Chętnie wrócę jeszcze do niej na lekcję makijażu:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *