Opinie klientów

136 komentarzy

 1. Bardzo polecam analizę kolorystyczną :). Spotkanie odbywa się w bardzo dobrej atmosferze, pani Paula odpowiedziała na wszystkie dręczące mnie pytania i zdobyłam wiedzę która pomoże mi jak najlepiej dobierać ubrania.

 2. Makijaż w wykonaniu Pauli okazał się strzałem w dziesiątkę. Tylu komplementów nigdy nie słyszałam.
  serdecznie polecam korzystanie z usługi u Pauli. Jeszcze do niej wrócę na analizę kolorystyczną

 3. Serdecznie polecam usługi Pani Pauli 🙂 Korzystałam z usługi makijażu profesjonalnego. Jestem zachwycona efektem! Zdecydowanie przekroczył moje oczekiwania. Nie czułam się przemalowana, makijaż był świeży i odejmował lat a nie dodawał jak to zwykle bywa przy tego typu usługach 😉 Pani Paula wysłuchała czego potrzebuję i na bieżąco upewniała się czy idziemy w dobrą stronę 🙂 Dziękuję pięknie 🙂

 4. Spotkanie na analizę kolorystyczną było dla mnie źródłem ogromnej wiedzy i możliwością lepszego poznanie siebie. Dzięki Pauli spojrzałam na siebie innym oczami, nieco bardziej obiektywnie. Paula z pasją opowiada o kolorach, posiada ogromną wiedzę i wprawne oko. Bardzo pomogą mi jej cenne wskazówki w lepszym doborze ubrań, kosmetyków i wielu więcej. Czuję się zainspirowana. Ponadto, bardzo przyjemna atmosfera spotkania sprawiła, że będę bardzo miło wspominała to doświadczenie. Polecam serdecznie!

 5. Wizyta u Pauli to prawdziwa przyjemność. Paulę cechuje profesjonalizm, przy czym jest pełna empatii, delikatna. Subtelnie podpowiada klientce, jakie wybory kolorystyczne są dla danej osoby najodpowiedniejsze. Wizyta w salonie i analiza kolorystyczna jest takim wydarzeniem, które sprawia po prostu radość. Szczerze polecam każdej kobiecie, bez względu na wiek!

 6. Analiza kolorystyczna przeprowadzona przez Paulę była niezwykle pomocna. Paula posiada głęboką wiedzę na temat kolorów i ich wpływu na wygląd i stylizację. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu i wnikliwości, dowiedziałem się, jakie kolory pasują do mojej karnacji, odcienia włosów i oczu, co jest kluczowe w budowaniu harmonijnej i atrakcyjnej prezencji.

  Podczas analizy, Paula była cierpliwa i dokładnie omówiła różne aspekty kolorystyczne, takie jak ciepłe i zimne odcienie, intensywność kolorów oraz techniki kolorystyczne do zastosowania w ubraniach. Jej wskazówki były praktyczne i łatwe do zastosowania, co pozwoliło mi na bardziej świadome wybieranie kolorów w mojej garderobie. Dzięki Pauli, teraz czuję się pewniejszy siebie i bardziej świadomy tego, jakie kolory mogą mi pomóc w podkreśleniu mojej urody i stylu. Polecam Paulę jako eksperta w dziedzinie analizy kolorystycznej, jej profesjonalizm i pasja do tego, co robi, są niezaprzeczalne.

 7. Wspaniałe spotkanie – przebiegło w bardzo miłej atmosferze i było bardzo bogate w treści. Pani Paula swoim autorytetem potwierdziła krążące gdzieś tam w mojej głowie intuicje dotyczące mojego typu kolorystycznego. Dzięki spotkaniu z Nią nabrałam pewności siebie, a świat kolorów został uporządkowany 🙂 Ze spotkania wyszłam z podniesioną głową i zamierzam już tak pozostać 🙂
  Serdecznie dziękuję!

 8. Rewelacyjnie spotkanie. Bardzo ladny makijaz i dobre rady ktore pomoga mi w przyslosci lepiej zadbac o siebie. Zaluje tylko ze mieszkacjac w Szwajcarji nie möge czesciej korzystac z pomocy Pani Pauli. Dziekuje 🙂

 9. Analiza kolorystyczna u Pauli to jedna z moich najlepszych, a może nawet najlepsza inwestycja w swój własny wizerunek. Wszystkim niezdecydowanym serdecznie i od serca polecam. Paula wywróciła mój świat kolorów do góry nogami. Zdałam sobie sprawę, że często nie jesteśmy same w stanie spojrzeć na siebie obiektywnie i tak właśnie było w moim przypadku. Teraz moja szafa będzie musiała przejść całkowitą metamorfozę ale już teraz bardzo się cieszę na te zmiany. Paula pomogła mi wydobyć urodę dzięki odpowiedniej kolorystyce ubrań i naprawić to, co zepsuła analiza przeprowadzona online (takie formy zdecydowane odradzam) . Spotkanie było bardzo fajną przygodą i już jestem zapisana na naukę makijażu. I jeszcze jedno, Paula jest świetną wizażystką i mega pozytywną kobietą.

 10. Spotkanie Pauli to radość:)
  Dzięki niej zobaczyłam ile piękna jest we mnie i jak je można wydobyć i podkreślić kolorami i w ubraniu i na twarzy.
  Spotkanie z Paulą przebiega w bardzo miłej i kobiecej atmosferze. Bardzo dobry czas.
  Jeszcze do niej wrócę:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *