Zakupy ze stylistą

zakupy ze stylistą 1

Zakupy ze stylistą to wyprawa w fascynujący świat niekończących się możliwości stylizowania ubioru. Po ustaleniu Twojego typu kolorystycznego, biorąc pod uwagę przewidziany przez Ciebie budżet spotykamy się na zakupach. Nie tylko wybieram dla Ciebie najlepsze ubrania, ale cały czas pokazuję na co na zakupach powinno się zwracać uwagę, jak robić ciekawe zestawienia i w jaki sposób podkreślać Twoją sylwetkę. Jak łączyć ze sobą kolory, faktury i wzory? Jak odnosić się do obowiązujących trendów w modzie? Jak ubierać się szykownie, modnie, fajnie i nie przesadzić jednocześnie?

Jeśli często masz problem w co się ubrać. Nie masz pewności czy wyglądasz odpowiednio do okazji. Nie wiesz jak łączyć ze sobą różne style lub nie radzisz sobie z dopasowaniem dodatków zapraszam Cię ze sobą na zakupy ze stylistą.

Zakupy mogą zostać poprzedzone przeglądem Twojej garderoby, gdzie nierzadko dokonujemy ostrych cięć. W wiele rzeczy potrafię także tchnąć nowe życie i zaproponować ciekawe nowe połączenia z rzeczami, które już w szafie są. Oceniając odzież w szafie przygotowuję listę rzeczy, które należy uzupełnić w pierwszej kolejności. Pozostałe to ubrania dodatkowe, które mają uzupełnić i urozmaicić Twoja codzienną i niecodzienną stylizację.

 


Jak przygotować się do spotkania?

Określ budżet jaki chcesz przeznaczyć na zakupy ze mną. Zastanów się czego w Twojej szafie brakuje.


Cena 990 zł max 5 godzin zakupów


analizaoferta

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to jedna z najlepszych inwestycji w samą(ego) siebie. Wskazuje najlepsze rozwiązania kolorystyczne eliminując jednocześnie odcienie niekorzystne.

SEPARATOR

profesjonalnymały

Makijaż profesjonalny

Korzystanie z usług profesjonalnych wizażystów jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej ważną imprezą korzystamy także z usług wizażystów.

SEPARATOR

indwlekcjemak11

Indywidualne lekcje makijażu

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. Nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta.

SEPARATOR

makślubny11

Makijaż ślubny

Stylizacja ślubna składa się z wielu ważnych elementów. Jednym z nich jest makijaż ślubny, który przede wszystkim musi być zjawiskowo piękny i trwały, a dodatkowo dopasowany oczywiście do urody panny młodej.

SEPARATOR

ofertaślubna11

Oferta ślubna

Oferta ślubna skierowana jest do przyszłych małżonków, którzy w jednym z najważniejszych dni w swoim życiu chcą mieć pewność, że osoby którymi się otaczają nie zawiodą.

SEPARATOR

dlamam11

Dla mam

Jako mama wiem, jak trudno wygospodarować czas tylko dla siebie. Ten czas jest taki cenny i tak szybko ucieka. Jeśli zechcesz go na chwilę zatrzymać, oderwać się od codzienności i pogadać – przyjdź do mnie.

SEPARATOR

zakupy11

Zakupy ze stylistą

Zakupy ze stylistą to wyprawa w fascynujący świat niekończących się możliwości stylizowania ubioru. Nie tylko wybieram dla Ciebie najlepsze ubrania, ale pokazuję na co na zakupach powinno się zwracać uwagę

SEPARATOR

metamorf11

Metamorfoza z dojazdem do Ciebie

Potrzebujesz szybkiej i doskonałej usługi obejmującej stworzenie dla Ciebie świeżego, nowego wizerunku? Zjawimy się pod wskazanym adresem aby profesjonalnie zająć się kondycją, kolorem i formą Twojej fryzury.

SEPARATOR

szkolenia11

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm to spotkania, podczas których udowadniam jak ważny jest właściwy wygląd w biznesie. Właściwy to znaczy dostosowany do rodzaju pracy oraz obejmowanego stanowiska.

SEPARATOR

profmakijaz11

Charakteryzacja filmowa

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy na licznych planach filmowych, planach reklamowych, podczas charakteryzacji do teledysków, wywiadów, występów oraz sesji zdjęciowych.

SEPARATOR

sesje11

Obsługa sesji zdjęciowych

Jako doświadczona charakteryzatorka i wizażystka proponuję profesjonalną obsługę sesji zdjęciowych. Chętnie podejmę się nowych wyzwań i stworzenia ciekawych projektów.

SEPARATOR

stylizacjaub11

Stylizacja ubioru

Stylizacja ubioru polega przede wszystkim na dokładnej ocenie proporcji ciała. Jak wiemy proporcje sylwetki są u każdego z nas nieco inne, dlatego niektóre ubrania leżą doskonale a inne nie.

SEPARATOR