Wszystkie kobiety poszukujące wyciszenia, relaksu i kontaktu z magią makijażu zapraszamy na Makeup Weekend. Czeka Cię niezwykła przygoda, gdzie skupisz się wyłącznie na sobie. Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę albo po prostu przyjedź sama i przeżyj coś zupełnie nowego.  Wrócisz zrelaksowana, wypoczęta, a co najważniejsze piękniejsza! Warsztaty z makijażu poprzeplatane będą wspólnymi posiłkami w duchu slow food oraz wizytami w spa. Kobieca energia wypełni wnętrza.

 

Warsztaty szyte na miarę odbywają się w najbardziej niezwykłych miejscach w Polsce.

Będzie luksusowo, smacznie i pięknie. Nie daj się prosić…

 

To spotkania dla kobiet, które realizują swoje marzenia, wzmacniają wiarę w siebie i we własne marzenia. Dla pięknych, mądrych i silnych, dla kobiet, które czują że mają moc.

Sesja Glamour

w sobotni wieczór

A sobotni wieczór… Ach ten sobotni wieczór!

Kobieca sesja zdjęciowa w stylu glamour.

Czy mogłoby to brzmieć lepiej?

 

             

 

Czego możesz się spodziewać po Makeup Weekend?

Głównym założeniem jest poznanie najlepszych i najefektowniejszych technik w makijażu. Dowiesz się jak wykonać makijaż, który upiększa, odświeża i dodaje energii. Dobierzemy absolutnie wszystkie kosmetyki kolorowe. Poznasz swoje nowe, wspaniałe pędzle które po warsztatach pojadą z Toba do domu. Zapoznasz się z własnymi rysami twarzy, w tym m.in. z budową powieki, kości policzkowych i całej reszty twarzy, która wymaga Twojej uwagi. Twoją przemianę uwiecznią zdjęcia fotografki gwiazd Lidii Skuzy.

Termin i koszt

Najbliższy Makeup Weekend odbędzie się w dniach 8 i 9 października 2022r.


Koszt udziału w warsztatach wraz z noclegiem, wyżywieniem i innymi atrakcjami to 1 980 zł od osoby.

 

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 501250170

 

Gdzie ?

Hotel Warszawianka w Serocku pod Warszawą to doskonałe połączenie ekskluzywnej przestrzeni, różnorodnej oferty gastronomicznej oraz możliwości wypoczynku w pięknej okolicy i czystym powietrzu, z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt dysponuje ekskluzywnym SPA w orientalnym wydaniu, które stanowi doskonały sposób na poprawę samopoczucia i przywrócenie sił. Cechą wyróżniającą jest doskonała lokalizacja, pozwalająca na pełen odpoczynek na łonie natury. Bliska odległość zarówno od rzeki Narwi, jak i Zalewu Zegrzyńskiego umożliwia kontakt z naturą w dowolnym momencie oraz zaczerpnięcie energii z otaczającej zieleni.

Plan warsztatów

Makeup Weekend - szkolenie dla kobiet z makijażu

Sobota:

 • godz. 11-11:30
  powitalna kawa i ciasto

 • godz. 11:30-13
  zapoznanie z pędzlami i dobranie podkładu, korektora, pudru, bronzera, różu, rozświetlacza i kosmetyków do brwi oraz wykonanie make-up no make-up z efektami glow

 • godz. 13-14
  lunch

 • godz. 15-17
  dobranie cieni do powiek oraz produktów do ust oraz wykonanie makijażu koktajlowego, przejście do makijażu w stylu Smokey eyes

 • godz. 18
  kolacja

 • godz. 19
  sesja zdjęciowa

 • godz. 20
  Makeup Drink time

Makeup Weekend - szkolenie dla kobiet z makijażu

Niedziela:

 • godz. 8
  kawa, a potem wykonanie kobiecego makijażu dziennego/biznesowego

 • godz. 9
  śniadanie

 • godz. 11
  sporządzenie listy dobranych kosmetyków

 • godz. 13
  pożegnalny lunch

Kto poprowadzi warsztaty?

Prowadząca warsztaty to Paula Waśkiewicz. Założycielka Makeup Club, makijażystka gwiazd, miłośniczka piękna i koloru. Od kilkunastu lat zaraża pasją do malowania ułatwiając życie kobietom, które zdecydowały się indywidualną lekcję makijażu. Szczęśliwa żona i spełniona mama dwójki wspaniałych istot. Miłośniczka kobiecej natury, pełna harmonii i kontrastów jednocześnie. Kolorystyka i stylistka, od lat pomaga kobietom i mężczyznom w zbudowaniu wnętrza kompletnej szafy. Posiadająca niezwykłą łatwość w przekazywaniu wiedzy, samozwańcza profesor od makijażu.

Bon upominkowy

Makeup Weekend w prezencie? Czemu nie! To doskonały pomysł na prezent dla każdej wspaniałej kobiety otwartej na nowe i rozwój. Wypełnij formularz kontaktowy, a piękny bon błyskawicznie przyjdzie na Twój e-mail.

Kontakt

Imię i nazwisko
Twój e-mail
Temat
Treść